"Koru karus" pamet Aijas Andrejevas vadītais Lielvārdes koris (FOTO), Mixnews.lv

"Koru karus" pamet Aijas Andrejevas vadītais Lielvārdes koris (FOTO)

фото

Izklaide | 2013. gada 20. martā plkst. 22:47

TV šovu "Koru kari" šoreiz nācās pamest Lielvārdes Sarkanajam teiksmu korim. Lai gan žūrijas dalībniece, dziedātāja Olga Rajecka dalībniekiem veltīja arī bargākas piezīmes, māksliniece visu vakaru bija līksmā noskaņojumā, raksta "kasjauns.lv"

TV šovā "Koru kari" svētdien vēl uzstājās seši kori, kas dziedāja pasaules hitus, taču, kā jau katru nedēļu, vienam korim šovs jāpamet, un šoreiz tas bija Lielvārdes Sarkanais teiksmu koris, kuru vada Aija Andrejeva. Pēc rezultātu noskaidrošanas Aija atzina, ka joprojām netic, ka tas ir noticis, un viņai šķiet, ka viņu izjokojot. Neskatoties uz to, Aija notrausa arī pa kādai nodevīgai asarai.

фото

Žūrijā šoreiz bija dziedātājas Olga Rajecka un Ieva Kerēvica, kā arī diriģents Edgars Vītols. Lai gan Rajecka daudzus priekšnesumus vērtēja bargi, un skatītājiem, iespējams, šķita, ka māksliniece ir sliktā omā, tā nebūt nebija. Rajecka visu šova laiku bija jautrā noskaņojumā.

фото

Olga Rajecka līksmā noskaņojumā

Uz šovu viņu pavadīja draudzene Ināra, un abas bija tērpušās košos kostīmos. Rajecka mikrofonu rokās ņēma arī pārtraukumā, sadziedoties ar skatītājiem. Tāpat Olga bieži vien piekrita Ievas Kerēvicas viedoklim par priekšnesumā redzēto, žestikulējot. Smaidu izraisīja arī tas, ka dziedātāja degustēja šova dekorācijas – dzērvenes, kas atradās uz žūrijas galdiņa. Par to pārsteigts bija arī dziedātājs, šova vadītājs Lauris Reiniks.

Foto: kasjauns.lv

Komentāri