Britu grupa "Girls Aloud" paziņo par izjukšanu, Mixnews.lv

Britu grupa "Girls Aloud" paziņo par izjukšanu

фото

Izklaide | 2013. gada 21. martā plkst. 19:17

Britu meiteņu grupa "Girls Aloud" pēc koncertturnejas noslēgšanās paziņojusi par izjukšanu, raksta "kasjauns.lv"

Trešdienas vakarā grupa sniedza turnejas noslēguma koncertu Liverpūlē. Pēc tam "Girls Aloud" mikroblogu vietnē "Twitter" rakstīja, ka pēdējie koncerti esot bijuši "fantastiski", tomēr "mūsu lieliskajam laikam kopā ir pienākušas beigas".

Medijos jau pirms tam parādījās baumas, ka dziedātājas Šerila Koula, Sāra Hārdinga, Kimberlija Velša, Nikola Robertsa un Nadīna Koila plāno doties katra savā virzienā, taču grupas izjukšanu esot solījušās turēt noslēpumā.

"Dārgie fani, mēs gribam no visas sirds jums pateikties! Šī turneja bija lieliska, tā bija ideāla iespēja pateikties, ka bijāt ar mums kopā šajā desmit gadus ilgajā piedzīvojumā. Jūsu mīlestība un atbalsts mums paliks vienmēr, tomēr nu mūsu lieliskajam laikam kopā ir pienākušas beigas," paziņoja grupa.

2002.gadā grupa "Girls Aloud" tika nokomplektēta no dziedāšanas šova "Popstars: The Rivals" labākajām dalībniecēm. Līdz 2008.gadam grupa izlaida piecus albumus, kuru lielākie hiti bija "The Promise", "I'll Stand By You" un "Sound of the Underground". Pagājušajā gadā, svinot 10.jubileju, grupa izdeva labāko dziesmu izlasi "Ten".

Foto: Reuters/Scanpix

Komentāri