Pauls nepiedalīsies "Jaunā viļņa" rīkošanā, Mixnews.lv

Pauls nepiedalīsies "Jaunā viļņa" rīkošanā

фото

Jaunais Vilnis 2013 | 2013. gada 4. janvārī plkst. 08:55

Raimonds Pauls šogad konkursa "Jaunais vilnis" rīkošanā vairs nepiedalīsies un par šādu savu lēmumu informējis konkursa galveno rīkotāju, Krievijas komponistu Igoru Krutoju.

"Saprotiet, es sevi tur vairs neredzu. Radošā procesa tur nav, finansiāli tur man nav nekādu ieguvumu. Tikai visi nezin kāpēc ir pārliecināti, ka es tur saņemu tūkstošus. Kādreiz es atklāti pateikšu, cik tur saņemu," intervijā "Neatkarīgajai" sacīja Pauls.

Šī iemesla dēļ Pauls piezvanījis Krutojam un pateicis, ka negrib to turpināt un ka Jaunais vilnis" neatbilst viņa muzikālajiem uzskatiem. "Tas faktiski ir pārvērties par viņa ģimenes padarīšanu. Tagad viņš tur fīrē savu meitu, kas gandrīz neko nevar nodziedāt, tā kompānija ir viena un tā pati, jauno izpildītāju konkurss ir pielipināts klāt pie veco estrādes seju koncertiem. Kas tad ir panākts ar šiem konkursiem? Nekas. Lai jau tas festivāls notiek, tie biezie brauc uz šejieni un brauks arī turpmāk. Bet nesauciet to par jauno izpildītāju konkursu."

"Kādreiz mēs priekš krieviem bijām "zapad" (rietumi) un mūsu solisti - labāki vai sliktāki - tomēr vilka uz Rietumiem. Bet tagad mūsējos padara par tādiem pašiem kā viņi. Paskatieties uz Laimu Vaikuli. Protams, viņa uzstājas ļoti labi un eleganti. Bet viņa ir kopā ar Vinokuru, tad ar kādu citu. Mēs pārtopam par tādu pašu produktu, kāds ir Krievijā.

Mums nav nekā citāda, ko ielikt pretim," intervijā laikrakstam saka Raimonds Pauls.

foto: kasjauns.lv

Komentāri