Krutojs vēl cer vienoties ar Paulu par dalību "Jaunajā vilnī", Mixnews.lv

Krutojs vēl cer vienoties ar Paulu par dalību "Jaunajā vilnī"

фото

Jaunais Vilnis 2013 | 2013. gada 16. janvārī plkst. 10:15

Maestro Raimonds Pauls kārtējo reizi paziņojis par aiziešanu no jauno izpildītāju konkursa "Jaunais vilnis", savukārt Igors Krutojs lēš: "Gan jau ar Paulu vienosimies!", raksta "kasjauns.lv"

Kā ziņoja portāls Mixnews, Raimonds Pauls šogad konkursa "Jaunais vilnis" rīkošanā vairs nepiedalīsies. Komponists sacīja, ka vairs sevi neredz šajā salidojumā, jo ne viņš tur gūst kādu peļņu, ne viņam šķiet simpātiski, par ko šis pasākums pārvērties.

Šī iemesla dēļ Pauls piezvanījis Krutojam un pateicis, ka negrib to turpināt un ka Jaunais vilnis" neatbilst viņa muzikālajiem uzskatiem.

Pauls uzskata, ka "Jaunais vilnis" no starptautiska jauno izpildītāju konkursa pārvērties par Krutoja ģimenes un Krievijas paveco estrādes zvaigžņu reklamēšanas tusiņu, kam vien piekabināts jauniešu pasākums.

Igors Krutojs intervijā radiostacijai "Vesti FM" apstiprināja, ka Pauls pirms pāris mēnešiem tiešām zvanījis un teicis, ka varbūt šogad nepiedalīsies konkursa organizēšanā. Krutojs uzsvēra, ka Paulam šādi darīt ir kļuvis par tradīciju.

фото

"Kaut kādus kopsaucējus mēs pēc tam atrodam... Nevaru apgalvot, ka "Jaunajā vilnī" viss ir ideāli, bet nekļūdās jau tikai tie, kas neko nedara. Visus līdzšinējos 11 gadus esam sprieduši, kā konkurss attīstāms. Pēdējos gadus Raimonds ir teicis, ka vairs negrib piedalīties šajā pasākumā. Iepriekšējās reizes gan viņš nāca klājā ar nedaudz citādiem iespējamās aiziešanas iemesliem: stāstīja, ka kļūst vecs, nav viņam ietekmes uz konkursu... Tas viss palika runu līmenī," pastāstīja Krutojs.

Viņš arī pieļāva iespēju, ka intervētāji komponistu izprovocēja un pēc tam ne tā salika akcentus. Krutojs arī meta akmeni Paula dārziņā — sak, tie, kuri simpatizē savējiem, esot tieši Latvijas pārstāvji žūrijā, proti, pats Pauls un dziedātāja Laima Vaikule.

"Raimonds Voldemarovičs un Laima vienmēr paaugstināja atzīmes Latvijas dziedātājiem, krievi žūrijā vienmēr ir objektīvi!", sludināja Krutojs.

Viņš arī atzina, ka, neraugoties uz visu iepriekš minēto, konkurss "Jaunais vilnis" notiks, un notiks tas Latvijā, Jūrmalā.

Foto: mixnews.lv

Komentāri