"Zynga" patiešām ir slēgusi trīspadsmit virtuālās spēles , Mixnews.lv

"Zynga" patiešām ir slēgusi trīspadsmit virtuālās spēles

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 2. janvārī plkst. 15:42

Virtuālo spēļu izstrādātājs "Zinga Inc" pirmdien apstiprināja, ka sociālajā tīklā "Facebook" jau ir slēgtas vienpadsmit no trīspadsmit plānotajām spēlēm un ka "Petville" būs pēdējā spēle, kas tiks slēgta, ziņo ārvalstu prese, atsaucoties uz "Reuters".

"Zynga" jau pērnā gada oktobrī paziņoja, ka slēgs trīspadsmit nepopulārākās spēles pēc tam, kad strauji samazinājās uzņēmuma ieņēmumi un spelētāji sāka zaudēt interesi par socialajā tīklā "Facebook" pieejamajām spēlēm.

Par spēles "Petville" slēgšanu kompānija paziņoja decembra vidū savā "Facebook" lapā. Arī pārējās vienpadsmit spēles, tostarp "Mafia Wars 2", "Vampire Wars", "ForestVille" and "FishVille" tika slēgtas vai padarītas nepieejamas jauniem spēlētajiem jau decembrī.

""PetVille" vietā mēs jums iesakām spēlēt citas "Zynga" veidotās spēles, piemēram, "Castleville", "Chefville", "Farmville 2", "Mafia Wars" un "Yoville"," kompānija paziņoja spēles lapā "Facebook" tīklā, vienlaikus piedāvājot spēlētājiem papildus bezmaksas bonusus.

"Petville", kuras būtība ir virtuālo zvērinu adopcija, "Facebook" tīklā ir 7,5 miljoni sekotāju, taču to ikdienā spēlē tikai 60 000 cilvēku, ziņo "AppData".

Spēļu izstrādātājs "Zinga" ir paziņojusi, ka turpmāk vairāk fokusēsies uz mobilo spēļu izstrādi, kā arī plāno iesaistīties kazino biznesā Nevadā. Uzņēmums cer, ka spēles par reālu naudu ļaus līdzsvarot ienākumu samazinājumu no virtuālajām spēlēm, kuras gan joprojām sastādīšot lielāko ieņēmumu daļu.

Foto: portal.highland.net

Komentāri