Lilija Allena dzemdību laikā klausīsies smago roku!, Mixnews.lv

Lilija Allena dzemdību laikā klausīsies smago roku!

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 8. janvārī plkst. 19:48

Britu dziedātāja Lilija Allena šobrīd ir otrā mazuļa gaidībās, un bērniņam pasaulē jānāk kuru katru dienu, raksta "kasjauns.lv"

Lai gan mazulis vēl nav nācis pasaulē, plašsaziņas līdzekļu pārstāvji jau joko, ka dziedātājas bērns būs smagā metāla fans. Iemeslu šādiem komentāriem devusi pati dziedātāja, atklājot, ka dzemdību laikā vēlas klausīties smago roku.

Lilijas vīrs Sems Kūpers sastādījis sarakstu ar dziesmām, kuras sieva klausīsies dzemdību palātā. Tajā atrodami grupas "Pantera" skaņdarbi "Mouth For War", "Good Friends And A Bottle Of Pills" un "Use My Third Arm".

Atgādinām, ka 2011. gada rudenī Lilija kļuva par māmiņu savam pirmajam mazulim – meitiņai Etelai Mērijai, bet gadu pirms priecīgā notikuma pārdzīvoja spontāno abortu un grūtniecības sestajā mēnesī zaudēja dēliņu. Arī 2008.gadā Lilijas pirmā grūtniecība beidzās ar spontāno abortu.

Ar savu vīru Semu Kūperu (34) dziedātāja ir kopā jau kopš 2009.gada jūlija. 2010.gada Ziemassvētkos Sems bildināja mīļoto, kad abi bija devušies uz Bali salu.

Pāris apprecējās 2011. gada janvārī. Lai gan mūzikā dziedātāja aizvien pazīstama kā Lilija Allena, pēc kāzām viņa pieņēma vīra uzvārdu un oficiāli dēvējama kā Lilija Rouza Beatrise Kūpere.

Foto: starslife.ru, tsn.ua

Komentāri