"Monopola" laukumā var parādīties jaunas figūras, Mixnews.lv

"Monopola" laukumā var parādīties jaunas figūras (5)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 10. janvārī plkst. 20:11

Rotaļlietu ražotājs "Hasbro" aicina "Monopola" cienītājus balsot par jaunu spēļu figūru, ar ko aizvietot kādu no vecajām, ziņo LETA-AP.

Pēdējos gados "Hasbro" nāca klajā ar "Monopola" versiju, kurā papīra nauda aizvietota ar elektronisko banku, savukārt citā tika izmantots "iPad" planšetdators.

Taču šoreiz balsotājiem sociālajā tīklā "Facebook" jāizvēlas, kura no astoņām ierastajām figūrām tiks aizvietota ar kādu no jaunajām - kaķi, briljanta gredzenu, ģitāru, robotu vai helikopteru.

Lielākā daļa no pašreizējiem spēļu kauliņiem bija iekļauti pirmajā "Monopola" versijā, kas iznāca 1935.gadā. Pašlaik tiek izmantotas astoņas figūras: kuģis, gludeklis, sacīkšu mašīna, suns, kurpe, uzpirkstenis, cepure un ķerra.

фото

"Hasbro" pārstāvis Ēriks Nīmans atklāja, ka iedvesma konkursam esot nākusi no komentāriem portālā "Facebook", kur "Monopolam" ir vairāk nekā desmit miljoni fanu.

"Viņi mums vienmēr stāsta, kādas jaunas figūras gribētu," viņš teica.

Balsošana sākās otrdien, un tajā piedalās piecas visbiežāk nosauktās idejas jauniem spēļu kauliņiem. Tā noslēgsies 5.februārī.

Foto: polygame.ru, myplaycity.ru, meeple.com.ua

Komentāri 5
larcffmuxmpirms 5 gadiem
tblstmbu, http://www.zufdoqoybj.com dcqyaqeqhn