Čehiete piedāvā savas krūtis kā reklāmas laukumu, Mixnews.lv

Čehiete piedāvā savas krūtis kā reklāmas laukumu (1)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 14. janvārī plkst. 17:55

Šo skaisto krūšu īpašniece nākusi klajā ar fantastiku ideju kā pelnīt naudu – piedāvājot izvietot dažādu firmu reklāmas saukļus uz savām pilnīgajām krūtīm, atsaucoties uz ārvalstu medijiem, ziņo "krusttevs.com". Par šādu mārketinga triku drosmīgā čehiete prasa tikai piecus latus, bet, ja ir kādas īpašas prasības noformējumam – ap 10 latiem.

Noslēpumainā meitene savā interneta profilā raksta: "Esmu skaista jauna meitene un es piedāvāju savas krūtis, lai izvietotu reklāmu. Sūti man savu ziņu un es aizsūtīšu atpakaļ fotogrāfiju ar tavu tekstu uz manām krūtīm".

Sludinājums jau ir piesaistījis lielu publikas uzmanību, sociālajā vietnē "Facebook" saņemot jau vairāk kā 2 000 "patīk". "Tas ir labs veids kā pelnīt, bet maksātu dubultā, ja man ļautu šo reklāmu uzrakstīt pašam", komentē viens no "Facebook" lietotājiem.

Komentāri 1
Eeepirms 6 gadiem
Ha, es ar fotošopu uz jebkuru ciču bildes varu uztaisīt uzrakstu, it kā tas būtu rakstīts ar roku. Un tādā kvalitātē, ka pateikt starpību starp īstu un apstrādātu foto varētu tikai speciālists.