Uz ceļiem vietām veidojas apledojums, Mixnews.lv

Uz ceļiem vietām veidojas apledojums

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 1. janvārī plkst. 10:55

Gaisa temperatūrai noslīdot zem 0 grādiem, uz valsts galvenajiem, kā arī reģionālās un vietējās nozīmes autoceļiem trešdien dažviet Latvijā veidojas apledojums, liecina VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija, ziņo LETA.

Apgrūtināta braukšana ir uz Tallinas šosejas visā garumā, uz Vidzemes šosejas posmos no Rīgas līdz Vangažiem un no Alūksnes līdz Veclaicenei, uz Daugavpils šosejas posmā no Ogres līdz Lielvārdei, uz Liepājas šosejas posmā no Apšupes krustojuma līdz Skrundai, kā arī uz Ventspils šosejas posmā no Kūdras līdz Strazdei.

Kā norāda LVC, lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, autovadītāji tiek aicināti izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri. Ceļu uzturētāji arī atgādina ka ziemas uzturēšanas līmenis dažādas nozīmes autoceļiem ir atšķirīgs.

Laikapstākļu ietekmē grantētie autoceļi pārmitrinās, kā rezultātā to nestspēja būtiski samazinās. Tādēļ uz atsevišķiem reģionālajiem un vietējiem autoceļiem joprojām ieviesti pagaidu maksimālās masas ierobežojumi kravas autotransportam.

Komentāri