GPS navigators beļģieti Briseles vietā "aizved" uz Zagrebu, Mixnews.lv

GPS navigators beļģieti Briseles vietā "aizved" uz Zagrebu (2)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 14. janvārī plkst. 18:42

Beļģijas iedzīvotāja Sabīne Moro kļūdas dēļ ar mašīnu aizbrauca uz Zagrebu, Horvātijā, kaut arī patiesībā devās uz Briseli. Incidents notika tādēļ, ka 67 gadus vecā kundze uzticējās GPS navigatoram, kurš izveidoja nepareizu maršrutu, ziņo ārvalstu mediji.

Beļģiete pastāstīja, ka no Erkelīnas komūnas devās uz Briseli, kura vajadzējis satikt draudzeni. Viņa navigatorā ievadīja adresi, kas to "atrada" Zagrebā un izveidoja atbilstošu maršrutu.

фото

Pēc Moro teiktā, pa ceļam viņa bija iegrimusi savās domās un viņai nelikās dīvaini, ka ceļš ir pārāk garš. "Franču ceļa zīmes nomainīja vācu ceļa zīmes, es redzēju norādes uz Ķelni, Frankfurti. Taču man neradās nekādu jautājumu," atzinās sieviete.

Ceļā sieviete divas reizes papildināja benzīnu, vienu reizi iekļuva nelielā ceļu satiksmes negadījuā, kā arī pagulēja ceļa malā. Viņa divās dienās nobrauca apmēram pusotru tūkstoti kilometru, kaut arī no Briseles viņu šķīra tikai 38 km.

Kamēr Moro ceļoja, satrauktais dēls paziņoja policijai par mātes pazušanu. Vēlāk viņa piezvanīja dēlam un pastāstīja par notikušo. Pirmdien, 14.janvārī viņa devās mājās uz Beļģiju.

Komentāri 2
rencukspirms 6 gadiem
Nevien navig'acija,bet cilveku neizpratne pievil daudz vairak!!!!Galvenais ar cilveku viss OKEY!!!!
sahspirms 6 gadiem
stulba belgiete.