Brīvdienās gaisa temperatūra pakāpsies līdz plus 7 grādiem, Mixnews.lv

Brīvdienās gaisa temperatūra pakāpsies līdz plus 7 grādiem

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 4. janvārī plkst. 10:48

Arī šajā nedēļas nogalē Latvijā turpināsies rudenim raksturīgi laika apstākļi un gaisa temperatūra vietām pakāpsies līdz plus 7 grādiem, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Ja darba nedēļā gaisa temperatūra vietām noslīdēja zem nulles, brīvdienās atkal kļūs siltāks, jo dienvidu, dienvidaustrumu vēju nomainīs dienvidrietumu vējš. Sestdien maksimālā gaisa temperatūra visā Latvijā gaidāma plus 2, plus 7 grādu robežās.

Līdzīgs temperatūras režīms gaidāms arī jaunās darba nedēļas pirmajās dienās, un tikai atsevišķās naktīs gaisa temperatūra noslīdēs līdz mīnus 2 grādu atzīmei. Lielākoties temperatūra nebūs zemāka par plus 1, plus 3 grādiem, bet dienā tā paaugstināsies līdz plus 2, plus 7 grādiem. Bieži gaidāmi nokrišņi slapja sniega un lietus veidā.

Nākamās nedēļas izskaņā siltās gaisa masas atkāpsies vairāk uz dienvidiem un Latvijā atkal ieplūdīs vēsāks gaiss - lietu un slapjo sniegu nomainīs sniegs un atsākties sniega segas veidošanās. Tomēr arī tas kopumā vēl neliecina par stabilu ziemas laika apstākļu ienākšanu mūsu reģionā, jo ilgāka termiņa sinoptiskā informācija to neapstiprina - gaidāms, ka sniegs atkal drīz kusīs.

Komentāri