Rīgā no vairākus metrus augsta jumta nokritis sirmgalvis, Mixnews.lv

Rīgā no vairākus metrus augsta jumta nokritis sirmgalvis

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 6. janvārī plkst. 11:12

Svētdien Rīgā no vairākus metrus augsta jumta nokritis 82 gadus vecs vīrietis, gūstot smagas traumas, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Bukša sacīja, ka vīrietis labojis jumtu un negadījumā guvis krūšu kurvja un mugurkaula traumu, kā arī iespējamas iekšējo orgānu traumas.

Tikmēr aizvadītajā diennaktī Latgalē kādai 63 gadus vecai sievietei mežā uzkritis pašas zāģēts koks. Tas trāpījis sievietei pa muguru, radot lāpstiņu lūzumu un muguras traumu.

Vēl vairāki cilvēki vakar apsaldējušies un apdedzinājušies. Jūrmalā guļam uz ielas atrasts 64 gadus vecs vīrietis, kuram mediķi konstatējuši ķermeņa atdzišanu, bet Rīgā nekurinātā dzīvoklī tādā pat stāvoklī atrasts kāds vīrietis, savukārt Latgalē nekurinātā mājā - 50 gadus veca sieviete.

Tikmēr dažāda smaguma apdegumus vakar guvuši četri cilvēki. Kāds 21 gadu vecs vīrietis Zemgalē pirtī paslīdējis un uzkritis uz karstiem akmeņiem, apdedzinot augšdelmu un apakšdelmu. Savukārt Vidzemē kāds gadu un piecus mēnešus vecs puisis applaucējis krūšu kurvi, uzraujot sev krūzi ar karstu tēju, bet Zemgalē gadu veca meitene tādā pat veidā applaucējusi plecu, roku, vaigu un kaklu.

Vēl Zemgalē kāds astoņus gadus vecs bērns iekritis vannā ar karstu ūdeni, apdedzinot muguras jostas daļu.

Kopumā NMPD vakar saņēmis 1142 izsaukums, no kuriem 118 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Komentāri