Nokrišņi apgrūtina braukšanu daudzviet Latvijā, Mixnews.lv

Nokrišņi apgrūtina braukšanu daudzviet Latvijā

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 12. janvārī plkst. 10:18

Pazeminoties gaisa temperatūrai un turpinoties nokrišņiem, svētdien no rīta daudzviet Latvijā ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina ceļu uzturētāju "Latvijas valsts ceļi" informācija.

Svētdien no rīta slapjā sniega un apledojuma dēļ apgrūtināta braukšana ir pa Tallinas un Vidzemes šosejām tuvāk Igaunijas robežai, pa Liepājas šoseju no Anneniekiem līdz Liepājai, kā arī pa Talsu - Kuldīgas un Kuldīgas - Kandavas šosejām.

Pa reģionālas nozīmes ceļiem šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Alūksnes, Kuldīgas, Saldus un Talsu apkārtnēs, bet pa vietējas nozīmes ceļiem - Alūksnes un Saldus apkārtnēs.

Saskaņā ar meteoroloģisko prognozi arī šodien daudzviet gaidāmi nokrišņi - gan lietus, gan slapjš sniegs, gaisa temperatūra vietām noslīdēs zem nulles, kas veicinās apledojuma veidošanos uz brauktuvēm. Lai nepakļautu sevi un citus ceļu satiksmes dalībniekus paaugstinātam riskam, ceļu uzturētāji aicina autovadītājus izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri.

Komentāri