Ķīnas izklaides parkā veidos Titānika atrakciju, Mixnews.lv

Ķīnas izklaides parkā veidos Titānika atrakciju

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 13. janvārī plkst. 15:10

Atrakciju parkā, kas atrodas Ķīnā, Sičujanas provincē, tiks izveidots "Titāniks". Slavenā kuģa kopiju plānots uzbūvēt līdz 2016.gadam. Projekts novērtēts 165 miljonu dolāru apmērā, raksta ārvalstu mediji.

Kā preses konferencē atklāja projekta autori, ķīniešu "Titānika" iekšpusē tiks izvietots tematisks muzejs, kas veltīts kuģa tapšanai un pēdējam braucienam. Tāpat uz "Titānika" varēs skatīties Džeimsa Kamerona 1997.gada filmu.

Savukārt uz kuģa borta plānots izveidot atrakciju, kas modelē kuģa sadursmi ar aisbergu.

"Kad kuģis sadursies ar aisbergu, tas sāks grimt ūdenī. Mēs ļausim cilvēkiem sajust katastrofu ar skaņas un gaismas elementiem. Viņi domās par to, ka ūdens ieskaus viņus un ir nepieciešams glābties," atklāja uzņēmuma „Seven Star Energy Investment Group" izpilddirektors.

Preses konferencē, kas iezīmēja projekta sākumu, piedalījās arī aktieris Bernards Hills, kas Kamerona filmā spēlēja kapteiņa Edvarda Smita lomu. Pēc aktiera teiktā, viņš atbalsta ķīniešu ideju un neuzskata, ka kuģa kopijas būvniecība kaut kādā veidā var negatīvi ietekmēt atmiņas par "Titānika" nogrimšanu.

фото

Pats mērs gan centās attaisnot savu rīcību, savā "Twitter" kontā uzrakstot, ka pica ir garšīga neatkarīgi no veida, kā to paņem.

Komentāri