Nedēļas nogale būs auksta, arī nākamnedēļ sals turpināsies, Mixnews.lv

Nedēļas nogale būs auksta, arī nākamnedēļ sals turpināsies

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 25. janvārī plkst. 12:17

Gan šajā nedēļas nogalē, gan arī nākamajā nedēļā laika apstākļi būtiski nemainīsies - joprojām ir gaidāms sals, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Pēdējās divās nedēļās Latvijā valda stabils sals, un gaisa temperatūra ir krietni zem normas. Piemēram, ceturtdien Zosēnos gaisa temperatūra bija pat 12,4 grādus zem normas. Nākamajās dienās arī būtiskas laika apstākļu izmaiņas nav gaidāmas.

Brīvdienās gaidāma sala pastiprināšanās - Latvijas austrumu rajonos naktīs termometra stabiņš noslīdēs līdz mīnus 25 grādiem, arī dienas būs aukstas - gaisa temperatūra būs mīnus 8, mīnus 13 grādu robežās, austrumu rajonos par dažiem grādiem zemāka - no mīnus 11 līdz mīnus 16 grādiem.

Jaunajā darba nedēļā palielināsies mākoņu daudzums un pastiprināsies austrumu, dienvidaustrumu vējš, tāpēc gaisa temperatūra tik zema kā brīvdienās vairs nebūs. Tomēr dienas pirmajā pusē gaisa temperatūra joprojām pārsvarā būs zem mīnus 10 grādu atzīmes.

Nedēļas otrajā pusē Latviju varētu sasniegt arī nokrišņu zona - ceturtdien un piektdien gaidāms neliels sniegs. Gadījumā, ka anticiklona atkāpšanās notiks tik ātri, kādas ir pašreizējās prognozes, sniegs Latviju var arī nesasniegt.

Komentāri