Stiprā sala dēļ četri cilvēki guvuši pēdu un roku apsaldējumus, Mixnews.lv

Stiprā sala dēļ četri cilvēki guvuši pēdu un roku apsaldējumus

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 27. janvārī plkst. 12:04

Aizvadītajā diennaktī ar pēdu un roku apsaldējumiem slimnīcās nonākuši trīs cilvēki, bet vēl trīs guvuši ķermeņa atdzišanu, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola.

Latgalē 51 gadu vecs vīrietis vērsies pie mediķiem ar pēdu apsaldējumiem, kas gūti pirms vairākām dienām. Ārstu palīdzību laicīgi nav meklējis arī kāds 50 gadus vecs Latgales iedzīvotājs, kurš apsaldējis rokas. Abiem vīriešiem mediķi konstatējuši dziļo audu bojājumus, ko veicinājusi apsaldējumu savlaicīga neārstēšana.

Citviet Latgalē kāds 41 gadu vecs vīrietis guvis abu pēdu apsaldējumus, kad naktī alkohola reibumā un nepiemērotos apavos devies mājās. Savukārt Zemgalē 55 gadus vecs vīrietis apsaldējis pēdas, ilgstoši uzturoties nekurinātā dārza mājā.

Vēl kāds 71 gadu vecs vīrietis Vidzemē pagājušajā diennaktī guvis ķermeņa atdzišanu, kad ilgstoši nogulējis uz ielas alkohola reibumā, bet Rīgas reģionā tādā pat veidā hipotermiju guvuši 47 un 56 gadus veci vīrieši. Kā ziņots, kopumā vakar mediķi saņēmuši 1025 izsaukumus, 165 no tiem saistīti ar traumām.

Komentāri