Nākamnedēļ dažviet Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz nullei, Mixnews.lv

Nākamnedēļ dažviet Latvijā gaisa temperatūra pakāpsies līdz nullei

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 29. janvārī plkst. 11:29

Šonedēļ visā Latvijā vēl gaidāms sals, bet nākamās nedēļas vidū gaisa temperatūra vietām sasniegs 0 grādu atzīmi, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Nedēļas nogalē, naktī uz sestdienu, gaidāms neliels sniegs, bet nākamnedēļ nokrišņu būs salīdzinoši maz. Nedēļas otrajā pusē atkal Latviju varētu skart nokrišņu zonas.

Gaidāma vēja virziena maiņa - tas pūtīs no dienvidiem, tāpēc palielinās iespēja, ka Latvijā ieplūdīs siltākas gaisa masas. Pirmā diena, kad gaisa temperatūra sasniegs 0 grādu atzīmi vai pat pakāpsies virs tās, būs trešdien, 5.februārī, un tas būs Kurzemē. Pārējā Latvijā, īpaši austrumu rajonos vēl saglabāsies sals, lai gan ne tik spēcīgs kā pēdējās nedēļas. Dienas laikā maksimālā gaisa temperatūra būs no mīnus 2 līdz mīnus 6 grādiem.

Arī turpmākajās dienās - 6. un 7.februārī - gaisa temperatūra dienā rietumu rajonos sasniegs 0 grādus, tikmēr centrālajos, ziemeļu un austrumu rajonos būs neliels sals.

Plašāki atkušņi gaidāmi februāra otrajā dekādē, kad tie skars visu Latvijas teritoriju.

Pagaidām esot grūti prognozēt, vai februāra beigās Latvijā atgriezīsies stabils un spēcīgs sals, kāds tas ir pēdējās nedēļās.

Komentāri