Pēc ilgiem meklējumiem Bristoles lidosta atrod nozaudēta sena plīša lācīša īpašnieku (FOTO), Mixnews.lv

Pēc ilgiem meklējumiem Bristoles lidosta atrod nozaudēta sena plīša lācīša īpašnieku (FOTO)

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 30. janvārī plkst. 14:05

Pēc divus gadus ilgiem meklējumiem Bristoles lidostas darbiniekiem izdevies atrast terminālī nozaudēta sena plīša lācīša īpašnieku, ziņo LETA, atsaucoties uz publikāciju laikrakstā "Daily Telegraph".

Aptuveni simts gadus vecais noplukušais vienacainais lācītis atrasts 2012.gadā Bristoles lidostas aizlidošanas terminālī. Rotaļlieta atradās somā kopā ar melnbaltu fotogrāfiju, kas bija datēta ar 1918.gada martu un kurā bija redzamas divas mazas meitenes.

фото

Fotogrāfijai aizmugurē bija rakstīts vēstījums: "Ar dziļu mīlestību un bučām mūsu dārgajam tētim no tavām mīlošajām meitiņām Doras un Glinas."

фото

Apzinoties lācīša antikvāro un, domājams, arī emocionālo vērtību, Bristoles lidostas darbinieki bija apņēmības pilni atrast rotaļlietas īpašnieku.

Tikmēr rūpes par lācīti uzņēmās Bristoles lidostas preses pārstāve Džekija Mailza, turot rotaļlietu uz sava darba galda.

фото

Sākotnēji lidostas darbinieki īpašnieku meklēja caur lidojumiem reģistrētajiem pasažieriem, cenšoties atrast kādu ceļotāju ar fotogrāfijas parakstā minētajiem vārdiem.

Ar vairāku ekspertu palīdzību lidostas darbiniekiem izdevās atklāt vēl vienu pabalējušu uzrakstu: "Uzņemts mazulītes dzimšanas dienā 1918.gada 4.martā, viena gada un piecu mēnešu vecumā."

Otrs uzraksts ļāva identificēt fotogrāfijā uzņemtās meitenītes, tomēr lidostas darbiniekiem neizdevās atrast nevienu dzīvu sieviešu radinieku. Pēc aptuveni 14 mēnešus ilgiem neveiksmīgiem centieniem Bristoles lidosta izplatīja publisku aicinājumu sabiedrībai, lūdzot palīdzību lācīša īpašnieka meklējumos.

Kampaņa beidzot vainagojās panākumiem, kad stāsts par atrasto lācīti tika nopublicēts britu laikrakstā "The Mature Times", kā mērķauditorija ir par 50 gadiem vecāki lasītāji.

Laikraksta pirmajā lapā publicētajā fotogrāfijā lācīti atpazina tā īpašnieka bijusī sieva, kas par to informēja rotaļlietas nozaudētāju.

Roberts Glins Beikers lācīti pazaudēja, lidojot uz Kipru, kur viņš dzīvo vēl joprojām, un līdz ar to nebija redzējis britu presē publicētos rakstus par rotaļlietu.

"Es biju pārsteigts, ieraugot pasta kastē izgriezumu no "Mature Times", kam uz vāka bija mans lācis. Es domāju, ka es to esmu pazaudējis uz visiem laikiem, es biju pārliecināts, ka tas ir iznīcināts," stāstīja Beikers, kura mamma ir viena no fotogrāfijā redzamajām meitenēm.

"Es esmu vienīgais bērns ģimenē, bet manai tantei Dorai nebija bērnu, līdz ar to es biju vienīgais, kuram tika lācītis," stāstīja rotaļlietas īpašnieks.

"Mana mamma viņam piešuva jaunu degunu, viņam tika arī uzšuves uz ķepām. Bērnībā es nebiju pārāk saudzīgs pret viņu," atzina Beikers, sakot, ka rotaļlieta viņam ir ļoti mīļa.

Komentāri