Atkalas dēļ ļoti apgrūtināti braukšanas apstākļi izveidojušies Tukuma apkaimē, Mixnews.lv

Atkalas dēļ ļoti apgrūtināti braukšanas apstākļi izveidojušies Tukuma apkaimē

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 1. februārī plkst. 13:21

Pašlaik atkalas dēļ ļoti apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Tukuma apkaimē, - liecina "Latvijas Valsts ceļu" operatīvā informācija.

Sasalstošs lietus un ledus veido apledojumu ceļa posmā Apšupes krustojums - Annenieki, Kūdra - Tukums, kā arī Tukums - Strazde.

Ceļus šajos posmos kaisa jau trešo reizi šodien, ziņo LETA.

Apgrūtināta braukšana ir arī citviet Zemgalē, Vidzemē, kā arī valsts centrālajā daļā.

Sestdien, 1.februārī atsevišķos rajonos gaidāms stiprs apledojums, - liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra informācija.

Dienā Latvijā, turpinoties snigšanai, atsevišķos rajonos sniega segas biezums sasniegs 6-10 cm. Turpināsies putenis un sniega sanesumu veidošanās. Redzamība snigšanas laikā būs pasliktināta.

Priekšpusdienā Rīgā, turpinoties snigšanai, sniega segas biezums sasniegs 6-8 cm.

Jau ziņots, ka rīta pusē braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem daudzviet Kurzemē, Zemgalē un valsts centrālajā daļā ir apgrūtināti. Vidzemē, Zemgalē un Kurzemē snieg, putina. Gaisa temperatūra no mīnus 10 līdz mīnus 4 grādiem, ziņo LETA.

Rīgas apkārtnē, kā arī Ainažu, Bauskas, Jelgavas, Liepājas un Ventspils virzienos braukšana apgrūtināta, autoceļi sniegoti, brauktuves tīra un kaisa.

Daugavpils virzienā apgrūtina braukšana posmā Rīga - Ogre, brauktuve vietām sniegota.

Veclaicenes virzienā apgrūtināta braukšana posmā Rīga - Līgatne, kur brauktuve vietām sniegota.

Valmieras virzienā apgrūtināti braukšanas apstākļi ir posmā Murjāņi - Braslas tilts, brauktuve vietām sniegota.

Uz reģionālajiem autoceļiem apledojuma veidošanās vietām apgrūtina braukšanas apstākļus Jelgavas, Bauskas, Rīgas, Dobeles, Kuldīgas, Liepājas, Saldus, Talsu, Tukuma, Ventspils un Limbažu apkaimēs. Brauktuves sniegotas, vietām veidojas sniega sanesumi, ceļus tīra un kaisa.

Komentāri