Skotu alusdarītava izlaiž pretgeju alu ar Putina portretu, Mixnews.lv

Skotu alusdarītava izlaiž pretgeju alu ar Putina portretu

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 4. februārī plkst. 21:35

Skotu alusdarītava "BrewDog" izlaidusi jaunu "pretgeju" alu, ar kuru izsmiets Krievijā pieņemtais pret homoseksuālistiem vērstais likums, ziņo LETA, atsaucoties uz publikāciju laikrakstā "The Moscow Times".

Alum dots nosaukums "Hello My Name Is Vladimir" (Čau, mans vārds ir Vladimirs), bet tā etiķeti rotā Endija Vorhola stila attēls ar Putinu, kura seju rotā acu ēnas un lūpukrāsa.

Uz alus etiķetes rakstīts, ka tas "nav paredzēts gejiem", kā arī potenciālais dzērājs tiek brīdināts, ka dzēriens "var saturēt sarkasma pēdas".

фото

"BrewDog" otrdien izlaistais alus ir pasaulē pirmais protesta alus, un tā mērķis ir pasmieties par Krievijas homoseksuālisma propagandas aizliegumu, skaidroja alusdarītava.

"Mēs vēlējāmies iestāties par saviem uzskatiem. Mēs mīlam Krieviju, bet mēs neatbalstām situāciju, ka kāds var pateikt, ko cilvēki var teikt un ko nevar," sacīja "BrewDog" līdzdibinātājs Džeimss Vats.

"Hello My Name Is Vladimir" alus pudeles cena mazumtirdzniecībā ir 2,89 sterliņu mārciņas (3,50 eiro), un puse no ieņēmumiem tiks ziedota labdarības organizācijām, kas atbalsta homoseksuālistu tiesības.

Foto: no vietnes brewdog.com

Komentāri