Arī nākamnedēļ gaisa temperatūra pakāpsies virs 0 grādiem, Mixnews.lv

Arī nākamnedēļ gaisa temperatūra pakāpsies virs 0 grādiem

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 8. februārī plkst. 11:34

Arī nākamnedēļ Latvijā valdīs līdzīgi laika apstākļi, kādi bija šonedēļ - gaisa temperatūra dienās būs virs 0 grādu atzīmes, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Šodien Latviju šķērsos nokrišņu zonas, tāpēc rietumu un centrālajos rajonos gaidāms lietus un slapjš sniegs, bet austrumu rajonos - galvenokārt slapjš sniegs. Naktī gaisa temperatūra būs no mīnus 2 līdz plus 3 grādiem, bet dienā gaiss iesils līdz plus 1, plus 4 grādiem. Svētdien nokrišņi vairs nav gaidāmi, bet gaisa temperatūra būtiski nemainīsies.

Arī nākamajā nedēļā gaidāmi līdzīgi laika apstākļi. Otrdien pēcpusdienā un naktī uz trešdienu Latviju šķērsos plaša nokrišņu zona, kas nesīs galvenokārt slapju sniegu. Valdošie būs lēni līdz mēreni dienvidu puses vēji, pirms nokrišņu zonas otrdien tie iegriezīsies no austrumu puses un pastiprināsies, brāzmās sasniedzot 13-16 metrus sekundē. Arī nedēļas beigās gaidāma dienvidu vēja pastiprināšanās.

Gaisa temperatūra nākamnedēļ lielākoties būs augstāka par 0 grādiem. Vien naktīs, debesīm skaidrojoties, gaidāms neliels sals. Vēsākās būs naktis uz otrdienu un piektdienu, kad termometra stabiņš noslīdēs līdz mīnus 1, mīnus 5 grādiem.

Saglabājoties pozitīvai gaisa temperatūrai, kusīs sniega sega. Tomēr nedēļas vidū Latviju šķērsos nokrišņu zona, līdz ar to sniega segas biezums vietām pieaugs.

Komentāri