Lielbritānijas princis Harijs atzīts par iekārojamāko vecpuisi pasaulē, Mixnews.lv

Lielbritānijas princis Harijs atzīts par iekārojamāko vecpuisi pasaulē

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 21. janvārī plkst. 07:45

Amerikāņu žurnāls "Town&Country" publicējis 50 iekārojamāko vecpuišu sarakstu, kurā pirmajā vietā ierindojies Lielbritānijas princis Harijs, raksta izklaides izdevums "Entertainment Weekly".

"Prinča Viljama mazais brālis flirtē un vada helikopteru ar tādu pašu izveicību," raksta žurnāls.

Iekārojamāko vecpuišu sarakstā ir ne vien tādas Holivudas zvaigznes kā Džordžs Klūnijs un Džeks Nikolsons, bet arī modes dizainera Ralfa Lorēna dēls Endrjū un ASV prezidenta Baraka Obamas runu rakstītājs Džons Favro.

Turklāt sarakstā iekļuva arī Konors Kenedijs, kurš vēl mācās vidusskolā.

"Lai arī daudziem viņš vēl šķitīs mazs bērns, šis Dīrfīlda akadēmijas skolnieks un Roberta Kenedija jaunākā dēls dziedātājai Teilorai Sviftai bija ieejas biļete jaunā teritorijā. Tagad viņš kalpo par materiālu jauniem dziesmu vārdiem," joko žurnāls.

Atgādinām, ka 28 gadus vecais princis Harijs pērn nonāca mediju uzmanības lokā, kad internetā tika publicētas divas fotogrāfijas, kurās viņš redzams kails, izklaidējoties kopā ar draugiem Lasvegasā.

"Jā, varbūt Harijam nepiemīt milzu intelekts. Taču viņš ir foršāks un pievilcīgāks par savu vecāko brāli, lai gan arī Viljams ir jauks," norāda izdevums.

Foto: vsemumiru.ru, starslife.ru

Komentāri