Veto Magazine 29.numura tēma ir lielpilsēta, Mixnews.lv

Veto Magazine 29.numura tēma ir lielpilsēta

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 11. februārī plkst. 07:49

Lasītājus ir sasniedzis jaunais mūzikas, mākslas un modes žurnāls "Veto" #29. Šis numurs tapis sadarbībā ar Britu padomi, tajā lasāmas intervijas ar kulta pavāru Mārtiņu Sirmo, mūziķi Alisi Josti, instrumentālo grupu "Omerta" un citiem.

Lielpilsētas tēmai veltītajā numurā autori piedāvā iepazīties ar vairākiem Londonā notvertiem stāstiem - šajā "Veto" var lasīt par mūziķa Pete The Temp piedzīvojumiem skvotos, par mēbeļu dizainera Ādama Fērvetera (Adam Fairweather) inovatīvajiem un ilgtspējīgajiem projektiem, par Džeremija Janga (Jeremy Young) eksperimentiem skaņu mākslā u.c.

Savukārt Rīgas vārda lolotāji - zīmolu "Miesai", "BlankBlank" un "RigaX" radītāji - stāsta par galvaspilsētas nosaukuma un simbolu nozīmi savos darbos. Bet par to, kā padarīt Rīgas pilsētvidi patīkamāku dzīvošanai, "Veto" lappusēs diskutē dzejnieku apvienības "Orbīta" pārstāvis Artūrs Punte, sociālantropoloģe Jurga Kupstīte (Jurga Kupstyte), Urbānā institūta vadītājs Jonass Bušels (Jonas Büchel) un kultūras menedžere Brigita Stroda.

Modes lapās skatāmas fotogrāfes Evitas Gozes bildes, kas vilina uz nesteidzīgu pēcpusdienas zvilnēšanu dīvānā. Šī numura ilustrāciju autore ir komiksu žurnāla "kuš!" rīkotā konkursa "Briseles kāposti" "Veto Magazine" simpātijas balvas ieguvēja - grafiķe Elīna Brasliņa, kuras filigrānās ilustrācijas ieved lasītāju lielpilsētas džungļos.

Komentāri