Nākamnedēļ gaidāmi nokrišņi un pūtīs brāzmains vējš, Mixnews.lv

Nākamnedēļ gaidāmi nokrišņi un pūtīs brāzmains vējš

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 15. februārī plkst. 11:15

Nākamajā nedēļā Latvijas teritoriju šķērsos nokrišņu zonas, tāpēc ir gaidāmi nokrišņi un pūtīs brāzmains vējš, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Sestdien pievakarē Latvijas teritorijai no dienvidrietumiem pietuvosies jauna nokrišņu zona, kas rietumu rajonos atnesīs nelielu lietu un slapju sniegu. Gaidāma arī dienvidu, rietumu puses vēju pastiprināšanās - Kurzemes piekrastē vējš brāzmās sasniegs 15-18 metrus sekundē (m/s). Dienas laikā gaiss iesils līdz plus 1, plus 5 grādiem.

Svētdien šī pati atmosfēras fronte turpinās šķērsot Latvijas teritoriju, tāpēc ir gaidāmi ilgstoši nokrišņi, Kurzemes pusē arī brāzmaini vēji.

Nākamajā nedēļā būtiskas laika apstākļu maiņas nav gaidāmas - debesis klās mākoņi, bieži gaidāmi nokrišņi un saglabāsies brāzmaini rietumu puses vēji. Stiprākās vēja brāzmas sinoptiķi prognozē pirmdien, kad dienas laikā tā ātrums pastiprināsies līdz 15-19 m/s, jūras piekrastē līdz 20 m/s.

Otrdien, pastiprinoties augsta spiediena atzaram, debesis brīžiem skaidrosies un nokrišņi mitēsies, tomēr trešdien, 19.februārī, Latvijas teritorijai pietuvosies jauns ciklons, tāpēc atkal gaidāmi nokrišņi. Arī gaisa temperatūra nākamajā nedēļā daudz nemainīsies - naktīs tā būs 0, mīnus 4 grādu robežās, bet dienā gaiss iesils līdz plus 5 grādiem. Uz nedēļas beigām dienās gaisa temperatūra nepārsniedz plus 2 grādu atzīmi.

Komentāri