Trīspadsmitgadīgai amerikāņu meitenei skola iesaka ķirurģiski samazināt krūtis, Mixnews.lv

Trīspadsmitgadīgai amerikāņu meitenei skola iesaka ķirurģiski samazināt krūtis

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 22. janvārī plkst. 14:05

Trīspadsmit gadus vecai Sentluisas skolas skolniecei ieteikts samazināt krūtis, lai vienaudži pārtrauktu par viņu ņirgāties.

Šādu šokējošu lēmumu pieņēmusi skolas vadība kopā ar vietējo pašvaldību, ziņo televīzijas kanāls "Fox2Now.com".

"Ja jūsu meita vēlas, lai skolasbiedri pārtrauktu ņirgāties, viņai jāveic ķirurģiska operācija krūšu samazināšanai," 6. klases skolnieces mātei paziņojusi Misūri štata Sentluisas pilsētas Centrālās vidusskolas izglītības ierēdne.

Gabrielas māte Tamija Džeksone apgabala izglītības pārvaldē sūdzējusies par vienaudžu izturēšanos pret meitu, proti, vienaudži viņu seksuāli aizskāruši krūšu izmēra dēļ.

Uzzinot atbildi, viņa vispirms nespēja noticēt dzirdētajam, bet pēc tam vērsās augstākās instancēs: "Pārvaldes darbiniece man pa tālruni pavēstīja, ka meitiņas krūtis ir tik lielas, ka viņai var palīdzēt tikai ķirurga skalpelis, citādi par viņu pastāvīgi smiesies."

"Turklāt tas tika pateikts tādā tonī, it kā pie šīs problēmas būtu vainīga es. Bet kur ir mana vaina? Tādu manu meitiņu radījis dievs," māte sūdzējusies apgabala izglītības pārvaldes vadītājam Klaivam Koulmenam.

Koulmens solījis gadījumu rūpīgi pārbaudīt, bet pagaidām aizstāv savu darbinieci, sakot, ka vainīgs varētu būt savstarpējs pārpratums.

Džeksone arī piebildusi, ka skolā regulāri tiekot terorizēts viņas jaunākais dēls Elija, kuram uz krūtīm ķirurģiskas operācijas rētas.

Viņa uztraucas, ka nepatīkamās situācijas var nopietni iespaidot viņas bērnu turpmāko dzīvi. Tāpat satrauktā māte uzskata, ka vecākiem ir vairāk jārunā ar saviem bērniem par normālām attiecībām ar dažādiem cilvēkiem.

Komentāri