Šodien gaisa temperatūra paaugstināsies visā Latvijā, Mixnews.lv

Šodien gaisa temperatūra paaugstināsies visā Latvijā

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 23. janvārī plkst. 08:12

Agrā trešdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā bija no -1 grāda Ventspilī līdz -24 grādiem Daugavpils apkaimē, patlaban lielais aukstums no valsts atkāpjas, liecina uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" un Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra (LVĢMC) dati.

Piecos rītā gaisa temperatūra LVĢMC novērojumu tīklā bija no -0,7 grādiem Ventspils ostā un -1,9 grādiem Kolkā līdz -18,4 grādiem Bauskā, -18,8 grādiem Rucavā un -22,8 grādiem Daugavpils lidostā, Locikos.

Debesis ir daļēji apmākušās, daudzviet saglabājas sarma un dūmaka vai migla, lielu nokrišņu nav. Vidzemē un Kurzemē pūš rietumu vējš ar brāzmām līdz 4-9 m/s, citviet valstī saglabājas lēns vējš vai bezvējš.

Rīgā dūmaka un sarma, pūš dienvidu, dienvidrietumu vējš ar ātrumu 2-4 m/s. Gaisa temperatūra īsi pēc pieciem rītā bija -14-15 grādu, vietām Jūrmalā -18 grādu.

Sinoptiķi prognozē, ka trešdien gaisa temperatūra paaugstināsies.

Gaiss iesils līdz 0-9 grādiem. Siltāks būs Kurzemē, bet vēsāks - valsts dienvidaustrumos.

Valsts lielākajā daļā gaidāms apmācies laiks. Vietām nedaudz snigs, daudzviet saglabāsies dūmaka un sarma, vietām iespējama bieza migla. Pārsvarā pūtīs lēns rietumu vējš.

Rīgā bez ievērojamiem nokrišņiem. Priekšpusdienā migla un sarma. Pūtīs lēns dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra ap -4 grādiem.

foto: virtuallatvia.lv

Komentāri