Ziema šosezon vairs neatgriezīsies, Mixnews.lv

Ziema šosezon vairs neatgriezīsies

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 26. februārī plkst. 11:24

Pašreizējās sinoptiķu prognozes liecina, ka ziema šosezon vairs neatgriezīsies un gaidāmi pavasarim raksturīgi laikapstākļi, aģentūra LETA uzzināja Latvijas Vides ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā.

Lai gan patlaban vēl nav prognozes, kādi laikapstākļi būs martā, taču sinoptiķi nedomā, ka varētu atgriezties ilgstošs sals vai uzsnigt bieza sniega sega. Iespējams, kādas dienas gaisa temperatūra var noslīdēt zem 0 grādu atzīmes vai uzsnigt sniegs, taču tas nebūs ilgstoši.

Tas nozīmē, ka ir gaidāmi ilgstoši pavasarīgi laikapstākļi.

Turpmākās dienas saglabāsies līdzīgi laikapstākļi, kādi tie ir patlaban, - debesis būs apmākušās un saule uzspīdēs reti. Valdošie būs lēni dienvidaustrumu, dienvidu vēji un būtiski nokrišņi nav gaidāmi nedz turpmākajās darba dienās, nedz arī brīvdienās. Svētdien Latgalē vietām iespējams neliels lietus vai slapjš sniegs.

Nākamnedēļ lietainākās dienas varētu būt pirmdiena, otrdiena un trešdiena. Savukārt gaisa temperatūra naktī, vietām debesīm skaidrojoties, būs līdz mīnus 4 grādiem, bet dienās maksimālā gaisa temperatūra būs plus 5, plus 7 grādu robežās.

Komentāri