Nedēļas beigās Latvijā atgriezīsies pavasaris, Mixnews.lv

Nedēļas beigās Latvijā atgriezīsies pavasaris

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 17. martā plkst. 17:16

Lai gan patlaban valda ziemai raksturīgi laikapstākļi, nedēļas nogalē Latvijā atkal atgriezīsies pavasaris un gaiss iesils līdz plus 12 grādiem, informē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Nedēļas laikā turpināsies nokrišņi, un nedēļas vidū tie būs pat stipri. Nedēļas sākumā Latvijā gaidāms sniegs, bet pēc tam sniegu nomainīs lietus.

Pēc ciklona vējš iegriezīsies no ziemeļrietumiem, ziemeļiem, atkal nesot aukstas gaisa masas. Sinoptiķi prognozē, ka naktī uz ceturtdienu gaisa temperatūra Vidzemē pazemināsies līdz mīnus 4, mīnus 9 grādiem, arī pārējā Latvijas teritorijā termometra stabiņš noslīdēs zem 0 grādu atzīmes. Dienā gaiss iesils līdz plus 1, plus 5 grādiem.

Taču nedēļas izskaņā jau atkal pamazām atgriezīsies pavasaris - jau naktīs gaisa temperatūra paaugstināsies līdz plus 1, plus 6 grādiem, bet dienā līdz plus 5, plus 10 grādiem, un vietām līdz plus 12 grādiem. Dienas gan būs apmākušās un bieži līs lietus.

Pirmdien jūras piekrastē vējš brāzmās var sasniegt vētras spēku līdz 20-24 metriem sekundē, un arī turpmākajās dienās gaidāms brāzmains vējš.

Foto: mixnews.lv

Komentāri