Lielbritānijā piespriež cietumsodu par zoofīliju, Mixnews.lv

Lielbritānijā piespriež cietumsodu par zoofīliju

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 24. martā plkst. 15:12

19 gadus vecajam fabrikas strādniekam Veinam Baironam piespriests četru mēnešu cietumsods par seksuālām darbībām ar draudzenes suni, vēsta portāls swns.com.

Bairons ar zoofīliju nodarbojies šī gada 17.janvārī, turklāt savas darbības nofilmējis telefonā. Nedaudz vēlāk Bairona draudzene Ambera Hiklinga, apskatot sava drauga telefonā kopīgā bērna bildes, pārsteigta atradusi perverso video.

Šokētā jauniete devusies uz policijas iecirkni, un jau tajā pašā dienā Baironu arestēja. Vīrietis atzina savu vainu, apstiprinot, ka viņam bijis sekss ar draudzenes Stafordšīras bulterjeru.

Vīrietim tika piespriests reāls četru mēnešu cietumsods, kā arī vēl divu gadu nosacīts sods. Pēc tam viņš vēl septiņus gadus būs policijas uzraudzībā, turklāt nekad nevarēs vienatnē palikt ar jebkuru dzīvnieku.

Bairona nu jau bijušā draudzene ar tiesas lēmumu nebija īsti mierā, uzskatot, ka viņš pelnījis bargāku sodu.

"Kad atradu video, sajutos pretīgi, nespēju vienkārši tam noticēt. Mans ķermenis aiz šoka trīcēja, es raudāju," atzina Hiklinga. "Es būtu pārsteigta, ja viņš mani krāptu, taču pieķert viņu nodarbojamies ar seksu ar manu suni, ir vēl pretīgāk."

"Viņš varēja to darīt ilgu laiku, es viņu pieķēru tikai tāpēc, ka viņš to nofilmēja. Kad dzirdēju tiesas spriedumu, biju ļoti sarūgtināta. Viņam vajadzēja piespriest krietni bargāku sodu," sacīja netikļa bijušā draudzene.

Foto: swns.com

Komentāri