Aizraušanās ar selfijiem jaunietim gandrīz beidzas ar nāvi, Mixnews.lv

Aizraušanās ar selfijiem jaunietim gandrīz beidzas ar nāvi

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 26. martā plkst. 15:11

Nespējot radīt ideālo selfiju, britu jaunietis Denijs Boumens mēģināja izdarīt pašnāvību, taču tomēr izdzīvoja, vēsta britu portāls "mirror.co.uk".

Savdabīgais jaunietis pastāstīja, ka viņa aizraušanās ar sevis fotogrāfēšanu sākās 15 gadu vecumā pēc neveiksmīga kastinga vienā no Lielbritānijas modeļu aģentūrām. Viņam tika atteikts neproporcionālā ķermeņa un nekoptās ādas dēļ.

Pēc kastinga viņš uztaisīja 30 selfijus, taču neviens no tiem viņam nepatika. Pēc divām nedēļām viņš jau taisīja pa 80 selfijiem ik rītu pirms došanās uz skolu.

фото

Protams, tas viņam aizņēma diezgan daudz laika. Piemēram, desmit reizes viņš nofotogrāfējās pirms dušas, desmit – pēc dušas, desmit – citā apgaismojumā un tā tālāk.

Pēc kāda laika jaunietis jau trīsreiz stundā pameta mācību telpu, lai skolas tualetē varētu fotogrāfēt selfijus. Aizraujošanās ar fotogrāfēšanos radīja problēmas skolā, viņš regulāri tika izsaukts pie direktora, tāču tā kā problēmas mācībās nemazinājās, 16 gadu vecumā puisis pameta skolu.

фото

фото

Nākamā pusgada laikā Boumens neizgāja no mājas, mēģinot uztaisīt ideālu selfiju. Katru dienu viņš radīja ap 200 selfijiem, turklāt centās notievēt. Šāds dzīvesveids noveda puisi pie morāla un fiziska spēku izsīkuma. Rezultātā pēc kārtējās neveiksmīgo selfiju sērijas, Denijs mēģināja izdarīt pašnāvību, norijot lielu daudzumu tablešu, taču par laimi, viņa ķermeni atrada mamma un Denijs laicīgi tika nogādāts slimnīcā.

фото

Pēc tam jaunietim nācās iziet ārstniecības kursu, kura laikā viņš pakāpeniski tika atradināts no viedtālruņa lietošanas. Sākumā viņam liedza izmantot telefonu desmit minūtes dienā, vēlāk jau pusstundu, stundu un ilgāk. Boumenu ārstējošais ārsts vēlāk atzina, ka aizraušanos ar selfijiem var dēvēt par jaunu psihisku slimību.

фото

19 gadu vecumā Denijs Boumens aizraušanos ar selfijiem ir atstājis pagātnē un tagad dzīvo pilnīgi normālu dzīvi

Foto: Sunday Mirror

Komentāri