Svētdien saulains laiks un auksts vējš, Mixnews.lv

Svētdien saulains laiks un auksts vējš

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 27. janvārī plkst. 08:14

Svētdienas rītā Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra ir -11-17 grādu, bet Krāslavas un Zilupes apkaimē reģistrēts 20 grādu sals, raksta BNS atsaucoties uz uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" datiem.

Savukārt Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā gaisa temperatūra sešos rītā bija no -10 grādiem Ventspilī līdz -15,4 grādiem Daugavpilī un Rēzeknē.

Rīgā daļēji apmācies laiks, dienvidaustrumu vējš brāzmās pūš ar ātrumu līdz desmit metriem sekundē. Gaisa temperatūra ir -13 grādu, kas, atrodoties vējā, līdzinās -20 grādiem.

Maksimālā gaisa temperatūra sestdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no -8,8 grādiem Bauskā līdz -0,6 grādiem Ventspilī, citviet Eiropā - no -37 grādiem Krievijas ziemeļos līdz pat +24 grādiem Spānijas dienvidaustrumu piekrastē.

Zemākā gaisa temperatūra Eiropā svētdienas rītā ir -25 grādi Baltkrievijas austrumos, -30 grādu daudzviet Krievijā un dažviet Skandināvijas ziemeļos, kā arī -38 grādi Krievijas ziemeļos.

Svētdien Latvijā gaidāms neliels mākoņu daudzums, vairāk mākoņu saglabāsies Kurzemē, kur rietumu piekrastē iespējams neliels sniegs.

Dienvidu, dienvidaustrumu vējš brāzmās pūtīs līdz 7-12 metriem sekundē. Gaisa temperatūra -8-12 grādi.

Rīgā svētdien pārsvarā saulaina diena ar dienvidaustrumu vēja brāzmām līdz 11 metriem sekundē, gaisa temperatra -9-10 grādi.

foto: flickr.com

Komentāri