Septiņi nelaimīgas laulības iemesli vīriešu acīm, Mixnews.lv

Septiņi nelaimīgas laulības iemesli vīriešu acīm

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 28. martā plkst. 14:49

Šķiršanās ne vienmēr rodas tikai vienas puses rīcības dēļ, tomēr ir gadījumi, kad to patiesi izprovocē partnera izturēšanās un trūkumi.

Šai sakarā "MSN Living" uz šķiršanās tēmu paraudzījies no vīriešu skatu punkta, atklājot septiņas populārākās nelaimīgu vīru sūdzības, raksta "delfi.lv".

Labu vārdu, sapratnes un novērtējuma trūkums

Ikviens zina, cik saspringta un nepatīkamām situācijām bagāta var izvērsties parasta darba diena un cik viegli ir dienā uzkrāto aizkaitinājumu izgāzt pār mīļoto cilvēku, kuram, iespējams, bijusi tikpat neveiksmīga diena. Kā norāda eksperti, vairums vīriešu, kuri atzinuši savas laulības fiasko, atklājuši, ka to veicinājusi tieši otrās pusītes neiecietība un piekasīgums.

Kur pazuda jautrība un prieks?

Randiņu un draudzēšanās periodā jautri pavadīts laiks un smiešanās ir garantēts, bet apprecoties tas viss nezin kāpēc izčib. Atceries, ka tieši smiekli un kopīga priecāšanās jūs satuvinās, tāpēc nebaidies būt spontāna un, ja vajadzīgs, arī nedaudz nenopietna!

Dzīve negrozās tikai ap bērniem

"Kurā brīdī mūsu reiz tik interesantās sarunas sāka aprobežoties ar bērnu skolas ludziņu un jauno skolas somu apspriešanu?" rezignēti jautā kāds no "MSN Living" aptaujātajiem vīriešiem.

Atceries, ka tavs vīrietis ir apprecējis sievieti, nevis bērnu ražošanas un audzināšanas iekārtu, tāpēc neatsakies no savas personības mātes pienākumu dēļ!

Tik ļoti pietrūkst romantikas…

Ņem vērā, ka kopīgi pavadītam vakaram ne vienmēr jābeidzas ar seksu. Atceries, cik patīkami bija sēdēt un vienkārši skatīties romantiskas filmas, pastaigāties, pļāpāt un laiku pa laikam doties kopīgos izbraukumos, tā satuvinoties vēl vairāk! Tam visam nav jābeidzas līdz ar laulības riņķa uzmaukšanu pirkstā!

Man vairs nav teikšanas!

"Kādu laiku uzskatīju, ka sievai patīk, ka ļauju viņai pieņemt lēmumus saistībā ar brīvdienu plāniem, mūsu ēdienkarti un mājas iekārtošanu, līdz sapratu, ka patiesībā viņai patīk mana pielaidība," "MSN Living" savu pieredzi atklāj kāds šķīries vīrietis.

Intimitātes, seksa un pieskārienu trūkums

Gadiem ejot, šķiet, ka partnerī iepazīts pilnīgi viss, tomēr atceries, ka mēs maināmies un tavā mīļotajā ir vēl daudz neiepazītu šķautņu. Ja ļausies ikdienas rutīnai un arvien mazāk laika pavadīsi, mīlējoties ar savu partneri, plaisa no guļamistabas ienāks arī pārējā jūsu attiecību sfērā.

Darbs tad, darbs tagad

"Visu viņas enerģiju paņēma darbs. Cerēju, ka ģimenes dibināšana vēlmi sasniegt arvien vairāk un kāpt arvien augstāk, sevi dedzinot, mazinās, tomēr tā nenotika. Es viņai vienmēr paliku otrajā un pat trešajā vietā pēc kārtējā projekta un komandējuma," atminas kāds no šķirtajiem vīriem.

Komentāri