Malaizijas lidmašīnas meklēšanā pamanīti jauni objekti, Mixnews.lv

Malaizijas lidmašīnas meklēšanā pamanīti jauni objekti

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 28. martā plkst. 19:27

Avarējušās Malaizijas lidmašīnas meklēšanas darbos iesaistītās lidmašīnas pamanījušas dažādas krāsas objektus jaunā zonā Indijas okeānā, paziņojusi Austrālijas jūrniecības drošības pārvalde.

Priekšmeti nofotografēti, bet to saistība ar avarējušo lidmašīnu nevar tik nedz apstiprināta, nedz noliegta, kamēr tos nav sasnieguši un savākuši kuģi, norādīts pārvaldes paziņojumā, ziņo LETA.

Objektus pamanīja piecas lidmašīnas jaunā okeāna zonā, kur līdz šim intensīva meklēšana netika veikta.

Jau vēstīts, ka mīklainos apstākļos pazudusī lidsabiedrības "Malaysia Airlines" lidmašīna, visticamāk, iegāzusies Indijas okeāna dienvidos, uz rietumiem no Austrālijas pilsētas Pērtas.

Tā pirmdien paziņoja Malaizijas premjerministrs Nadžibs Razaks, atsaucoties uz jaunākajiem datiem, kas gūti lidaparāta meklēšanas procesā.

Aviokompānijas "Malaysia Airlines" lidmašīna "Boeing 777-200" pazuda 8.martā ceļā no Kualalumpuras uz Pekinu. Tajā atradās 239 cilvēki.

Sakari ar lidaparātu pārtrūka brīdī, kad tā atradās netālu no Malaizijas un Vjetnamas gaisa telpu robežas, un tas notika aptuveni stundu pēc lidmašīnas izlidošanas no Kualalumpuras uz Pekinu.

Lidmašīna tobrīd atradās aptuveni pusceļā starp Malaizijas dienvidu pilsētu Kota Baharu un Vjetnamas dienvidu punktu, lidojot vairāk nekā desmit kilometru augstumā.

No lidmašīnas netika saņemti signāli par tehniskām ķibelēm, neatbilstošiem laikapstākļiem vai citām grūtībām. Meklēt pazudušo lidaparātu Malaizijai palīdz 25 citas valstis.

Komentāri