Šveices dārglietu glabātuvē mīlainos apstākļos pazūd milzīgs briljants, Mixnews.lv

Šveices dārglietu glabātuvē mīlainos apstākļos pazūd milzīgs briljants (2)

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 31. martā plkst. 12:24

Šveices policija izmeklē krimināllietu par dārglietas mīklainu pazušanu. Rozā briljants (50.66 karāti) pazuda no vietējās dārglietu glabātuves, raksta ārvalstu mediji.

Šveices mediju rīcībā esošā informācija liecina, uzņēmumu "Malca-Amit", kas nodarbojas ar dārgmetālu uzglabāšanu, apsūdzēja briljantu tirgotājs no Dienvidāfrikas Silla Mussa, raksta ārvalstu mediji.

Pēc Mussas teiktā, 2007.gadā viņš Šveices kompānijai nodeva glabāšanai briljantu 50 miljonu dolāru apmērā. Kad 2013.gada augustā viņš nolēma pārbaudīt savu dārgumu, "Malca-Ami" viņam paziņoja, ka briljants nodots kādam Dienvidāfrikas biznesmenim.

Briljantu tirgotājs uzskata, ka kļuvis par upuri afērā, ko organizējis tas pats biznesmenis no Dienvidāfrikas. Pie tam Mussa vaino arī "Malca-Ami", uzsverot, ka kompānija pārkāpusi līguma noteikumus, saskaņā ar kuriem viņš bija vienīgais briljanta īpašnieks.

Šveices uzņēmums gan kategoriski noliedz visas apsūdzības. Pēc kompānijas pārstāvju teiktā, Mussa 2008.gada aprīlī pats personīgi paņēma akmeni no glabātuves. To apstiprina arī atbilstoši dokumenti.

Savukārt tirgotājs apgalvo, ka dokumenti ir viltoti.

Policija pagaidām no komentāriem atturas.

Komentāri 2
ahapirms 4 gadiem
Jā, tiešām .............mīlāinos apstākļos...........He, he.
ahapirms 4 gadiem
Jā, tiešām .............mīlāinos apstākļos...........He, he.