Krievijas prezidents personīgi apsveic Laimu Vaikuli, Mixnews.lv

Krievijas prezidents personīgi apsveic Laimu Vaikuli

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 31. martā plkst. 21:54

Krievijas prezidents personīgi apsveicis Laimu Vaikuli dziedātājas 60 gadu jubilejā. Putins Vaikuli nosaucis par "īstu estrādes zvaigni" un piebildis, ka viņa ir gaidīta viešņa gan Krievijā, gan Latvijā.

"Talants, milzīgs radošais potenciāls, mērķtiecība un ticība saviem spēkiem ir ļāvuši Jums sasniegt pelnītu atzinību, kļūt par "īstu estrādes zvaigzni". Jūs esat viena no populārākajām un pieprasītākajām dziedātājām, gaidīta viešņa visās Krievijas, Latvijas un citu valstu koncertzālēs. Lai, kur Jūs uzstātos, visur, Jūs sagadīs ar aplausiem," sacīts apsveikuma telegrammā, kas publicēta Kremļa mājaslapā.

Šogad dziedātāja, kopā ar vīru Andreju Latkovski, savu dzimšanas dienu svin Indijā. Ceļojums uz Indiju izvēlēts, jo Vaikule līdz šim nav viesojusies bagāto kontrastu zemē. Jau ieplānots apmeklējums Tadž Mahalā, taču, kurp pāris dosies tālāk nav zināms.

Laima piedzima 1954. gada 30. martā Cēsu rajona Drustos. Kad viņai bija divi gadi, ģimene pārcēlās uz Rīgu. Skolas gados viņa sāka dziedāt VEF kultūras namā, kur bērnus gatavoja dažādiem muzikālajiem konkursiem.

Piecpadsmit gadu vecumā Laima aizgāja uz noklausīšanos Rīgas Radio un televīzijas orķestrī, ko tolaik vadīja Raimonds Pauls. Tā bija viņas pirmā iepazīšanās ar Maestro. 1979. gadā viņa sāka uzstāties slavenajā Jūrmalas kabarē "Jūras pērle", kur sāka attīstīt savus ne tikai vokālos, bet arī horeogrāfijas un režijas talantus.

Foto: vk.com

Komentāri