Straujuma "legālo narkotiku" apkarošanā lūgs padomu Čakam Norisam, Mixnews.lv

Straujuma "legālo narkotiku" apkarošanā lūgs padomu Čakam Norisam

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 09:33

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) kā vienu no iespējamiem variantiem cīņai ar tā dēvēto legālo narkotiku sērgu izskata iespēju lūgt padomu aktierim Čakam Norisam, ziņo LETA.

Straujuma novērojusi, ka tikpat strauji, kā mainās "legālo narkotiku" tirdzniecības vietas, mainās arī uzņēmumi, kam pieder šie veikali. Katra ministrija kaut ko dara, lai cīnītos pret "legālo narkotiku" izplatību, taču šī rīcība nav koordinēta, rezultātu nav, norāda Ministru prezidente.

"Ar tradicionālajām metodēm cīņa ar šo sērgu mums nesekmējas, tādēļ ir jāmeklē radošas pieejas, un Čaks Noriss mums varētu palīdzēt," uzskata Straujuma.

Norisu varētu iecelt par Narkotiku kontroles padomes priekšsēdētāju vai vismaz piesaistīt kā konsultantu, pieļāva Straujuma.

Noriss, kurš gadiem ilgi ir atveidojis Teksasas reindžeru Kordelu Vokeru televīzijas seriālā "Walker, Texas Ranger" ("Teksasas reindžers"), martā nosvinēja 74.dzimšanas dienu. Pirms pāris gadiem Noriss kļuva par īpašo uzdevumu vienības locekli arī reālajā dzīvē - Teksasas gubernators Riks Perijs aktieri pagodināja ar slavenās likumsargu vienības goda biedra titulu.

Lai katram 1.aprīlī kārtīga humora deva!

Komentāri