Astoņus gadus vecs kultūrists kļūst par interneta sensāciju (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Astoņus gadus vecs kultūrists kļūst par interneta sensāciju (FOTO, VIDEO)

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 18:31

Astoņus gadus vecais Brendons Bleiks kļuvis par slavenību pēc tam, kad puisēna elks, slavenais atlēts Frenks Medrano izvietoja fotogrāfiju savā "Facebook" lapā.

Jaunais bodibilders, kurš dzīvo Īrijas pilsētā Kildērā, sver 25 kilogramus, izvairās ēst saldumus, priekšroku dodot gaļai un dārziņiem, kā arī izpilda pievilkšanās vingrinājumus un lec uz batuta, tā vietā, lai rotaļātos.

фото

"Man ir patīkami, ka pozitīvi ietekmēju jauno paaudzi, ceru, ka viņš nodzīvos veselīgu un laimīgu dzīvi," sacīja Frenks Medrono.

фото

Pats puisēns savukārt paziņoja: "Gribu, lai man ir pa spēkam izdarīt to pašu, ko dara Frenks, gribu būt tikpat spēcīgs."

Zēna tēvs Marks piebilda: "Brendons mīl meklēt jaunas iespējas, lai varētu uzlabot savu ķermeni. Viņš mīl pavadīt laiku uz batuta vai pie stieņa, ko palūdza Ziemassvētku vecītim."

фото

Fitnesa treneris Endijs Maijers, kurš ir Marka draugs, atzina: "Daži vecāki sūta savus bērnus uz futbolu, bet Marks ļava Brendonam attīstīties pašam. Tajā, ar ko nodarbojas Brendons, nav nekā pārmērīga. Ceru, ka viņš ar savu piemēru iedvesmos citus."

Komentāri