Tūrisma firma sola dāvanas par atvaļinājumā ieņemtu bērnu (VIDEO), Mixnews.lv

Tūrisma firma sola dāvanas par atvaļinājumā ieņemtu bērnu (VIDEO)

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 13:05

Tūrisma firma "Spies Rejser " piedāvā saviem klientiem dāvanas, ja atvaļinājuma laikā tiks ieņemts bērns. Ja pāris spēs pierādīt, ka bērns ieņemts atvaļinājuma laikā, dodoties tūrisma firmā izvēlētā ceļojumā, uzņēmums garantē nākamo ceļojumu kopā ar bērnu piedāvāt bez maksas.

Tāpat uzņēmums apņemas, līdz trīs gadu vecumam, mazuli nodrošināt ar visu nepieciešamo, raksta "The Guardian".

Šādu akciju tūrisma uzņēmums uzsāka dzimstības paaugstināšanas kampaņas "Izdari to Dānijas dēļ!" ietvaros. "Spies Rejser" cer, ka interese nodarboties ar seksu atvaļinājuma laikā būs liela un nesīs augļus demogrāfiskās situācijas uzlabošanā.

Dzimstības līmeņa pazemināšanās saistīta ar to, ka sievietes pēdējos gados izvēlas veidot karjeru, nevis vīt ģimenes ligzdu.

"Spies Rejser" noskaidroja, ka 46 % dāņu ar seksu biežāk nodarbojas ārvalstu ceļojuma laikā un nolēma dot ieguldījumu dzimstības paaugstināšanā nolēma. Bez tam, aptuveni 10% dāņu bērnu ieņemti vecāku "brīvdienu" laikā!

Neraugoties uz zemo dzimstības līmeni, Dānija ir viena no laimīgākajām valstīm pasaulē. Šīs valsts iedzīvotāji ir apmierināti ar savu dzīvi: dzīves līmeņa pētījumi rāda, ka laimes sajūta saistīta ar dzīves līmeni, algu apmēru, ekoloģisko situāciju, kas Dānijā ir salīdzinoši augsti rādītāji.

Komentāri