Jaunieši aicina sirmgalvjus iepriecināt ar saldumiem!, Mixnews.lv

Jaunieši aicina sirmgalvjus iepriecināt ar saldumiem!

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 7. aprīlī plkst. 07:50

Lai Lieldienās iepriecinātu vientuļos sirmgalvjus, radošā apvienība jauniešiem "Trepes" līdz 15.aprīlim aicina iedzīvotājus iesaistīties svētku gaidīšanas akcijā "Vairo prieku!", ziedojot saldumus, informēja apvienības pārstāve Ramona Liepiņa.

Jaunieši plāno apciemot 420 sirmgalvjus un iepriecināt viņus gan ar ziedotajiem saldumiem, gan pašu sagādātām Lieldienu olām, radošiem apsveikumiem.

Svētku akcijā var iesaistīties ikviens interesents, bet īpaši palīgos aicinātas skolas, bērni un jaunieši, kā arī viņu vecāki. Vienoties par ziedojumu nodošanu var, rakstot uz e-pastu "brivpratibasmaja@inbox.lv" vai zvanot pa tālruni 26 770 263.

Uzņēmīgākie aicināti pievienoties arī "Olu Deco" darbnīcās, kas notiks 15.aprīlī pl.16 un 21.aprīlī pl.12 Rīgā, Brīvprātības mājā, Mūkusalas ielā 73, 3.stāvā.

Ar sagādātajām dāvanām 16.aprīlī jaunieši apciemos Rīgas Patversmes Dienas centru bezpajumtniekiem un maznodrošinātām personām, bet 22.aprīlī Kristīgo sirmgalvju aprūpes māju "Ciāna" un Rīgas Sociālās aprūpes centru "Mežciems".

Svētku gaidīšanas akcija "Vairo prieku!" tiek rīkota kopš 2008.gada.

Komentāri