Vatikānā vanags medīs kaijas un vārnas, Mixnews.lv

Vatikānā vanags medīs kaijas un vārnas

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 20:25

Pāvesta Šveices gvarde turpmāk vārnām un kaijām "uzrīdīs" vanagu. Lai aizsargātu "pasaules miera simbolu" balto balodi, Vatikāns iegādājies "nāves eņģeli" - vanagu. Tagad plēsējs aizsargās pāvesta baložus, kuri ciešs no vārnu un kaiju uzbrukumiem. Lēmums par vanaga pieņemšanu sargu rindās, pieņemts pēc janvāra asiņainajiem notikumiem, raksta ИА AFP.

фото

Proti, dažus pāvesta baložus, janvārī, saplosīja vārnas. Dūjas tradicionāli Vatikānā gaisā tiek palaistas vairākas reizes gadā kā miera vēstneši.

фото

Tā 26.janvārī no loga pie Svētā Pētera laukuma divi bērni palaida baltās dūjas, kurām nekavējoties uzbruka plēsīgie putni.

фото

фото

Vanags vārdā Silvija izgājis "sagatavošanas kursus" Itālijas ziemeļos un visi cer, ka tas pratīs atšķir labos putnus no sliktajiem.

фото

Putnu izmantošana, lai aizbaidītu nevēlamus citus putnus, nav jauna. Tāda metode tiek izmantota daudzās pasaules lidostās, futbola stadionos, lai pirms spēlēm atbrīvotos no baložiem, kā arī tie ir izvietoti pie vēsturiskā Kolizeja, lai pasargātu to no baložu izkārnījumiem.

Komentāri