Amerikas bērnudārzā aizliedz lūgt Dievu pirms pusdienām, Mixnews.lv

Amerikas bērnudārzā aizliedz lūgt Dievu pirms pusdienām

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 20:45

ASV, Floridā vecāki izņēmuši savu piecus gadus veco meitu Gabrielu no bērnudārza pēc tam, kad meitenei tika liegta iespēja lūgt Dievu pirms pusdienām. Kristieši Markuss un Keitija Pereci jau pirms incidenta bija domājuši par mājskološanu, un šī gadījuma pieņēmuši galīgo lēmumu, raksta "christiannews.net".

Vecāki skaidro, ka nesen meita viņiem stāstījusi par to, kā viens no viņas pusdienu pieskatītājiem pamanījis, ka viņa lūdz Dievu, un apturējis viņu.

Vecāki aizsūtīja skolai e­pastu un ierakstīja video, kur Gabriela stāsta par notikušo saviem vārdiem: "Es gatavojos lūgt un teikt kaut ko Jēzum. Mana pusdienu skolotāja teica man, ka nav atļauts lūgt. Es teicu, ka lūgt ir labi. Bet skolotāja teica, ka tas nav labi.”

Pereci sazinājās ar skolas direktori, kura pēc tam skolas darbiniekiem norādīja, ka audzēkņiem ir tiesības lūgt. Neviens no audzinātājiem šo konkrēto incidentu gan neatminējās.

Gabrielas vecāki apgalvo, ka tic meitai un pieprasa, lai skola publiski atvainojas par reliģiskās diskriminācijas gadījumu.

Komentāri