Lieldienās gaiss iesils līdz plus 19 grādiem, Mixnews.lv

Lieldienās gaiss iesils līdz plus 19 grādiem

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 12:41

Sinoptiķi prognozē, ka šīs nedēļas nogalē gaidāmās Lieldienas būs saulainas un siltas un gaiss iesils līdz pat plus 19 grādiem, ziņo LETA.

Kā atklāja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrā, vēl nedēļas pirmajā pusē laiks būs vēss un līs lietus, taču no ceturtdienas laika apstākļi mainīsies - nokrišņi mitēsies un pakāpeniski kļūs siltāks, liecina pašreizējās prognozes.

Šonedēļ aukstākā būs nakts uz ceturtdienu, kad teritorijas lielākajā daļā gaisa temperatūra būs nedaudz zem nulles. Arī dienās līdz ceturtdienai termometra stabiņš nepakāpsies augstāk par plus 5, plus 10 grādiem. Tāpat arī naktī uz piektdienu vietām vēl gaiss atdzisīs līdz mīnus 2, plus 3 grādiem.

Tomēr, sākot jau no ceturtdienas, dienā gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies par diviem līdz trim grādiem. Piektdien jau gaiss iesils līdz plus 9, plus 14 grādiem, sestdien būs vēl siltāks - robežās no plus 12 līdz plus 17 grādiem.

Svētdien, Pirmajās Lieldienās, gaisa temperatūra būs no plus 14 līdz plus 19 grādiem, piekrastes rajonos pēcpusdienā var būt nedaudz vēsāks. Šī arī būs ļoti saulaina diena. Arī otrajās Lieldienās, 21.aprīlī, būs līdzīga gaisa temperatūra, vien pastiprināsies austrumu puses vējš, tāpēc diena būs vējaināka.

Ja 18. un 21.aprīlī būs vairāk mākoņu, 19. un 20.aprīlis būs ļoti saulainas dienas, prognozē sinoptiķi.

Komentāri