Maijā varētu sākt darboties pirmās atlaides "Rīdzinieka kartes" īpašniekiem, Mixnews.lv

Maijā varētu sākt darboties pirmās atlaides "Rīdzinieka kartes" īpašniekiem

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 15. aprīlī plkst. 20:05

Maijā Rīgas pašvaldībai piederošajos uzņēmumos varētu sākt darboties atlaides "Rīdzinieka kartes" īpašniekiem, šodien žurnālistiem pastāstīja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs (SC), ziņo LETA.

Atlaides karšu īpašniekiem maijā varētu būt pašvaldībai piederošos uzņēmumos, piemēram, zooloģiskajā dārzā, veselības aprūpes iestādēs.

Atkarībā no iespējām atlaižu apjoms vēl tiks precizēts. Uzņēmēji atlaides piedāvās atkarībā no konkrētā gadījuma, taču Ušakovs cer, ka arī pirmie uzņēmēji jau maijā varēs rīdziniekus iepriecināt ar atlaidēm.

Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks (GKR) šodien kopā ar pašvaldības SIA "Rīgas satiksme" un "Rīgas kartes" vadību tikās ar vairāku uzņēmumu pārstāvjiem, lai spriestu par papildu priekšrocību piešķiršanu "Rīdzinieka kartes" turētājiem.

Aptieku, lielveikalu, mazumtirdzniecības ķēžu, banku, degvielas uzpildes staciju, veselības centru, taksometru kompāniju un citu nozaru uzņēmēji jau esot izteikuši priekšlikumus, piedāvājot "Rīdzinieka kartes" turētājiem piešķirt konkrētas priekšrocības vai atlaides saviem pakalpojumiem.

Ušakovs pēc tikšanās žurnālistiem pastāstīja, ka ar privātajiem uzņēmumiem apsprieduši sadarbības iespējas un uzņēmēji pauduši ieinteresētību par šo projektu. "Mēs arī runājam par to, ka "Rīdzinieka karte" var tikt plašāk izmantota arī kā maksāšanas līdzeklis," piebilda Ušakovs.

"Rīdzinieka karte" sākotnēji radīta kā etalons ar plašām tehniskām iespējām. "Cilvēkam jau vesela kaudze ar kartēm. Ja mēs pēc brīža sāksim izmantot tirdzniecības tīklos "Rīdzinieka karti" kā vienotu tehnisku risinājumu, tad būs vienots plastikāta gabals," norādīja Rīgas mērs.

Komentāri