Aktuālais jautājums: Kā atbrīvoties no FAST FOOD atkarības?, Mixnews.lv

Aktuālais jautājums: Kā atbrīvoties no FAST FOOD atkarības?

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 19. aprīlī plkst. 13:25

Visi zina par fast food slikto ietekmi, taču visdažādākie burgeri un zeltainie frī kartupeļi vilina atkal un atkal. Taču ir veids, kā atbrīvoties no neveselīgā ēdiena atkarības.

Fast food industrija ir tik ļoti attīstīta, ka paši, to nevēloties, cilvēki tik un tā agri vai vēlu ļaujas neveselīgā ēdiena kārdinājumam. Ēdiens ir speciāli veidots tā, lai izraisītu cilvēkam atkarību.

Tas ir zinātnieku un mārketinga kompāniju kopīga darba rezultāts – garšas pastiprinātāji un aromatizatori liek sajust ēdiena patīkamo garšu, veicina atkarību un lieka atcerēties par fast food atkal un atkal. Mainīt ieradumu vajag pakāpeniski.

No sākuma atskatieties, piemēram, no gāzēto dzērienu lietošanas! Šāda principa nostiprināšanai būs jāveltī ne mazāk kā divas nedēļas.

Pēc tam pakāpeniski atsakieties no bezjēdzīgām uzkodu pauzēm, kurās tiek ēsti čipsi, sāļie riekstiņi, grauzdiņi.

Pēdējais etaps – atteikšanās no hamburgeriem, hotdogiem, picām un citiem neveselīgiem ēdieniem.

фото

Atsakieties no produktiem, kuru sastāvā ir vairāk nekā pieci elementi. Tā jūs izveidosit ieradumu pirkt pēc iespējas veselīgāku ēdienu. Un lasiet, kas ir rakstīts uz produktu iepakojumiem! Būsit pārsteigti par to, cik daudz ķīmijas jūs ēdat.

Vienmēr līdzi somā nēsājiet ābolu, riekstus, žāvētus augļus, un kad sagribēsies kādu uzkodu, pie rokas būs veselīgs našķis!

Gatavojiet paši! To pašu hamburgeru var uztaisīt daudz veselīgāku, ja baltmaizes vietā izmanto pilngraudu maizi, treknas kotletes vietā – vistas gaļu, majonēzes vietā – mājās pagatavotu mērci.

Komentāri