Par Nutella burciņu zagšanu piespriež 15 gadu cietumsodu, Mixnews.lv

Par Nutella burciņu zagšanu piespriež 15 gadu cietumsodu

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 28. aprīlī plkst. 19:33

Vācijas pilsētā Fuldā vairāku gadu cietumsods piespriests bandai, kas nozaga 2500 šokolādes sviesta "Nutella" burciņas, ziņo LETA-THE LOCAL.

Trīs vīriešiem un divām sievietēm piektdien tika piespriests cietumsods kopumā 15 gadu un sešu mēnešu garumā.

Bandā ietilpstošajiem vīriešiem piespriests cietumsods sešu ar pusi gadu, piecu gadu un trīs mēnešu, kā arī trīs gadu un deviņu mēnešu cietumsods. Savukārt sievietēm piespriests nosacīti atlikts sods sešu un deviņu mēnešu apmērā.

Noziedznieku grupējums tika iesaukts par "Nutella" bandu, jo 2013.gada maijā policija to notvēra, vedot 2500 šokolādes sviesta burciņas.

Dažas nedēļas pirms tam Fuldā tika nozagtas septiņas paletes ar "Nutella" šokolādes sviestu, kura vērtība bija 16 000 eiro. Kad policija pārmeklēja bandas locekļu mājvietas, tajās tika atrastas 70 tonnas zagtu priekšmetu, tostarp elektroierīces, darbarīki, apģērbs, rotaļlietas un rokassomiņas.

Atrastās mantības vērtība bija aptuveni 600 000 eiro. 37 gadus vecais vīrietis, kurš saņēma visbargāko sodu, tika notiesāts arī par izspiešanas mēģinājumu un ar narkotikām un ieročiem saistītiem likumpārkāpumiem.

Komentāri