Uzzini, kā izskatās Eiropā netīrākais bomzis! (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Uzzini, kā izskatās Eiropā netīrākais bomzis! (FOTO, VIDEO)

фото

Kaleidoskops | 2014. gada 29. aprīlī plkst. 11:04

Kāds bezpajumtnieks no Novibidzovas pilsētas Čehijā tiek dēvēts par "netīrāko cilvēku Eiropā", un tam patiešām ir pamats, jo vīrietis vienmēr guļ, ieracies pelnu čupiņā, raksta "delfi.lv".

58 gadus vecais Ludviks Doļežals dedzina visu, ko vien spēj atrast, un tad uz nakti iekārtojas šādā "gultā". Viņš pat esot sadedzinājis savu matraci un dūnu segu, lai tikai varētu gulēt pelnos.

фото

фото

Garāmgājēji Ludviku nereti notur par velnu, speciālisti piedēvē psiholoģiskus traucējumus, bet viņš par to tikai iesmej un turpina dedzināt.

"Pirms gada es vienkārši nolēmu pamest darbu un kopš tā laika esmu šeit ar savu uguni. Katru nakti ierakņājos siltos pelnos, tāpēc no rītiem vienmēr esmu netīrs. Man bija viss - žakete, kurpes, matracis un sega. Bet es to visu sadedzināju, jo tobrīd šķita, ka ugunskurs nodzisīs. Bet cilvēki man palīdz - viņi nes man riepas, lai uguns neapdzistu. Visu dienu es cenšos, lai mans ugunskurs degtu, bet vakarā pusastoņos liekos uz auss un mierīgi guļu siltos pelnos," par savu dzīvesveidu vietējiem medijiem stāstījis Ludviks.

фото

Pilsētas varas iestādes bezpajumtniekam piešķīrušas 100 eiro ikmēneša pabalstu, bet pašam rokās to nedod, lai Ludviks visu neiztērētu uzreiz. Šī nauda tiek iedota veikalam, kur bomzis iepērkas, un viņa dzīvē nekā netrūkst.

фото

фото

Foto: dailymail.co.uk

Komentāri