Stokholmā sistēmas sabrukuma dēļ tūkstošiem cilvēku paliek bez biļetēm, Mixnews.lv

Stokholmā sistēmas sabrukuma dēļ tūkstošiem cilvēku paliek bez biļetēm

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 2. februārī plkst. 20:17

Stokholmā centiens no 1.februāra ieviest jauninātu sabiedriskā transporta "īsziņu-biļešu" sistēmu jau pirmajā dienā beidzās ar jucekli un tūkstošiem ceļotāju bija neapmierināti, jo nevarēja nopirkt biļetes, atsaucoties uz portālu "dn.se", ziņo "Nozare.lv"

Problēmas ar šo sistēmu jau likušas dažiem Stokholmas "Landstinget" deputātiem prasīt, lai jaunināto sistēmu nekavējoties atmet vai vienkāršo.

Portāls raksta, ka "biļetes-īsziņas" ik dienas pērk ap 30 000 sabiedriskā transporta lietotāju, un nav zināms, cik cilvēku 1.februārī sistēmas sabrukuma dēļ palika "bešā". Sistēma nav strādājusi dienas lielāko daļu, atzina pašvaldības sabiedriskā transporta uzņēmums "Storstockholms Lokaltrafik" un vairāki ceļotāji, kas sūdzējās medijiem.

Sabiedriskā transporta biļetes kā šoferim vai kontrolierim uzrādāmu "īsziņu-attēlu" Stokholmā var izmantot jau vairākus gadus, taču jaunā sistēma prasa, lai ceļotājs sev veido profilu, reģistrējoties internetā. Tas, visticamāk, ieviests, lai mazinātu krāpšanos ar šādu biļešu tālākpārsūtīšanu draugiem un paziņām.

Foto: news.tehno-mir.net, zdr.ru

Komentāri