Modes zīmols "Narciss" piedalīsies prestižajā modes izstādē Parīzē , Mixnews.lv

Modes zīmols "Narciss" piedalīsies prestižajā modes izstādē Parīzē

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 4. februārī plkst. 11:50

Latvijas modes zīmols "Narciss" martā jau trešo reizi piedalīsies prestižajā modes izstādē "Trano", raksta "db.lv".

"Narciss" ir izvēlējies Parīzes modes nedēļu kā galveno platformu kolekciju pārdošanai un jaunu kontaktu iegūšanai, tāpēc jau vairākas sezonas pēc kārtas pieteicās dalībai modes industrijā zināmākajā un prestižākajā modes izstādē "Tranoi".

Modes zīmola "Narciss" dibinātāja Alise Trautmane arī informē, ka "Narciss" 2013. gada pavasara-vasaras kolekcija no februāra tiks pārdota ekskluzīvā Nīderlandes modes veikalā "Cobra Mode" līdzās tādiem zināmiem zīmoliem kā "Dries van Noten", "Ann Demeulenmeester", "Martin Margiela", "Prada", "Miu Miu" un "Sonia Rykiel".

Savukārt pagājušā gada pavasarī uzņēmums atvēra "Atelier Narciss" un sāka piedāvāt jaunu pakalpojumu – kāzu kleitu un vakarkleitu dizaina izstrādi un izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma.

Modes zīmola dibinātāja neslēpj, ka, lai arī uzņēmumam ir vairāki mazi panākumi, kopumā darbs ir grūts, jo konkurence ir milzīga. Krīze Eiropā vēl nav pārgājusi un iepircēji dod priekšroku zināmiem zīmoliem, jo šādā tirgus situācijā nevēlas uzņemties liekus riskus, kas saistīti ar jaunu zīmolu ievešanu savos veikalos.

foto: db.lv

Komentāri