Apledojuma un sniega dēļ apgrūtināta braukšanu visā Latvijā, Mixnews.lv

Apledojuma un sniega dēļ apgrūtināta braukšanu visā Latvijā

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 5. februārī plkst. 08:01

Visos Latvijas reģionos sniega un apledojuma dēļ ir apgrūtināta pārvietošanās pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, sliktāka situācija saglabājas uz vietējiem ceļiem, liecina uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" operatīvā informācija.

Valsts rietumu un centrālajā daļā uzlabojušies braukšanas apstākļi uz šosejām, ceļi tiek kaisīti. Valsts austrumos reģistrēta redzamības pasliktināšanās sniegputenī līdz 700 metriem, bet šī nokrišņu zona virzās prom uz Krieviju. Īslaicīgs stiprs slapjš sniegs vērojams vietām Rietumlatvijā.

Atkušņa ietekmē braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem otrdien uzlabosies, vietām atkārtoti veidosies apledojums, bet trešdienas rītā Latvijā ledus un sniega dēļ gaidāmi slikti braukšanas apstākļi.

Sinoptiķi prognozē, ka otrdien visā Latvijā gaidāms atkusnis, vietām lietus un sniegs. Pūtīs mērens dienvidrietumu vējš. Gaisa temperatūra 0+3 grādi. Rīgā otrdien nelieli, īslaicīgi nokrišņi. Pūtīs mērens dienvidu vējš. Gaisa temperatūra dienā +3 grādi.

Foto: diena.lv, uralinform.ru, sligotoday.ie

Komentāri