Cietuma apsardzes darbiniece ielaidusies intīmās attiecībās ar ieslodzīto, Mixnews.lv

Cietuma apsardzes darbiniece ielaidusies intīmās attiecībās ar ieslodzīto (1)

фото

Kaleidoskops | 2013. gada 6. februārī plkst. 18:36

ASV, Ņujorkas cietuma apsardzes darbiniece Nensija Gonzalesa ielaidusies intīmās attiecībās ar ieslodzīto, kurš notiesāts par vairāku policistu slepkavību, atsaucoties uz "foxnews.com", ziņo "nra.lv".

Kā ziņo ASV mediji, 29 gadus veca Gonzalesa strādājusi nakts maiņās un vairākus mēnešus piekopusi intīmas attiecības ar ieslodzīto Ronelu Vilsonu. Par notikušo ierosināta krimināllieta, taču lietas apstākļus pasliktina abu mīlētāju gaidāmais bērns. Nesen notikušajā tiesas sēdē Gonzalesa atbrīvota pret 150 tūkstošu dolāru lielu izpirkuma naudu.

Savukārt aizturētās advokāts pavēstīja, ka Gonzalesai nācies piedzīvot daudz smagu brīžu, un vienīgo mierinājumu sieviete spējusi gūt pie ieslodzītajiem.

"Es zinu, ka mana rīcība nav attaisnojama, taču neesmu gribējusi kādam nodarīt pāri. Gribu būt mīlēta," sacīja apsūdzētā.

Ieslodzītajam, 30 gadus vecajam Ronelam Vilsonam, ir piespriests mūža ieslodzījums par 2006.gada pastrādāto noziegumu, kad viņš ar vairākiem šāvieniem galvā nogalināja divus policijas virsniekus. Tiesa vēl lemj par nāves soda piemērošanu apcietinātajam.

Foto: plovdiv-online.com, tengrinews.kz, uralinform.ru

Komentāri 1
Banzaipirms 6 gadiem
Vinja upureeja sevi,un ja tas vinai bija pienemams, kapeec tiesaat.